Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo je Alena Loudová?

Narodila jsem se 29. května 1985 v malém městečku ve středních Čechách. V současné době mě spíše zastihnete v Kolíně, kde bydlím se svou životní láskou a nebo v Praze, kde studuji prvním rokem v navazujícím magisterském studiu obor Antropologie a genetika člověka na PřF UK.

Modelingu se věnuji asi od svých 16 let a to prostě z důvodu, že moc ráda poznávám nové lidi a nové situace a samozřejmě je to pro mě i dost podstatný zdroj příjmů. Asi před dvěma lety jsem také začala sbírat zkušenosti jako hosteska.

Při focení mám moc ráda, když je fotograf kreativní a přesně ví, co od focení a od modelky očekává. I když někdy může být i jen obyčejná improvizace příjemným zpestřením.

Co ode mě rozhodně nečekejte je nahota. Nefotím akty a veškeré nabídky na erotiku nekompromisně mažu. A to bez ohledu na finanční ohodnocení. Tudíž je naprosto zbytečné mi podobné nabídky zasílat a je to ztráta Vašeho i mého času. Jediná nahota, která je pro mě přípustná, je topless bodypainting, který mi poslední dobou naprosto učaroval. Samozřejmě ale musí jít o vkusný bodyart, kde se mísí umění se smyslností ženského těla. Toto ale neznamená, že bych nerada fotila lehce smyslné fotky, naopak. Jsem toho názoru, že i bez nahoty může fotka působit mnohem erotičtěji než s nevkusnou nahotou.

Bodypainting dokonce i sama maluji, takže pokud budete mít čas a chuť, můžete navštívit mé stránky - www.alenaloudova.eu


výška - 178 cm

váha - 56 kg

míry - 89 - 63 - 93

velikost bot - 39

velikost konfekce - 38

 
 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>